AkademİK DAĞILIM

AkademİK Dağılım (Çocuklar ve Gençler İçİN)

 

Yürütülen bütün yıl boyunca süren çalışmalarda, katılımcıların farklı oranlarda tiyatro ve yaratıcı drama programından yararlanması planlanmıştır. Planlamının temelinde kazanımlar da grubun ihtiyaç önceliğine göre yerleştirilmiştir.

Okul öncesi grupları

Uygulanan Programın: %95 Yaratıcı Drama, %5 Tiyatro

1 ve 2. sınıflar grupları

Uygulanan Programın: %90’ı Yaratıcı drama, %10’u tiyatro

3. sınıflar grupları

Uygulanan Programın: %80’i Yaratıcı drama, %20’si tiyatro

4. sınıflar grupları

Uygulanan Programın: %60’ı Yaratıcı drama, %40’ı tiyatro

5. sınıflar grupları

Uygulanan Programın: %50’si Yaratıcı Drama, %50’si Tiyatro

6-7  ve 8. sınıflar grupları

Uygulanan Programın: %40’ı Yaratıcı drama, %60’ı tiyatro

Lise Grupları

Uygulanan Programın: %10’u Yaratıcı drama, %90’ı tiyatro

Program Dağılımları

Katılımcılardan Beklentiler

Katılımcılarımızın bu etkinlik süreçlerinden daha verimli faydalanabilmeleri için:

1)Aile içinde yaşadığınız problemleri, okul problemlerini veya toplumsal hayatta karşılaştığı güçlükleri psikoloğumuzla paylaşmanız, yapılacak çalışmalarda bu durumun göz önüne alınmasına yardımcı olacaktır. Paylaşımınız eğitim programına bu durumlardaki “çatışma çözme” etkinliklerinin eklenmesini sağlayacaktır.


2)Eğitim programları birbirini takip edici ve gelişimi destekleyici boyuttadır. Bu gelişimi kesintiye uğratmamak adına, devamsızlık yapmamaya özen gösteriniz. Zorunlu devamsızlık durumlarında etkinlikten önce  mutlaka haber veriniz.


3)Çalışmalarımız çocuklarımız için hazırlanan ve hijen koşullarına dikkat edilen atölyelerde yapılmaktadır. Katılımcımızın mutlaka yanında temiz spor ayakkabısı veya benzeri ayakkabı ve rahat kıyafetlerle gelmesini sağlayınız.


4)İletişim bilgileriniz sizlere gerektiğinde ulaşmamız için önemlidir. İletişim bilgilerinizin değişmesi durumunda mutlaka bilgilerinizi güncelleyiniz.


ankara drama kursu, yaratıcı drama, yaratıcı drama kursu, çocuklar için yaratıcı drama kursu, çocuklar için tiyatro kursu, çocuklar için tiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, çocuklar için sanatsal faaliyetler,çocuklarla sanat eğitimi,liseler için tiyatro çalışması, gençlerle tiyatro çalışması ankara drama kursu, yaratıcı drama, yaratıcı drama kursu, çocuklar için yaratıcı drama kursu, çocuklar için tiyatro kursu, çocuklar için tiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, çocuklar için sanatsal faaliyetler,çocuklarla sanat eğitimi,liseler için tiyatro çalışması, gençlerle tiyatro çalışması ankara drama kursu, yaratıcı drama, yaratıcı drama kursu, çocuklar için yaratıcı drama kursu, çocuklar için tiyatro kursu, çocuklar için tiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, çocuklar için sanatsal faaliyetler,çocuklarla sanat eğitimi,liseler için tiyatro çalışması, gençlerle tiyatro çalışması ankara drama kursu, yaratıcı drama, yaratıcı drama kursu, çocuklar için yaratıcı drama kursu, çocuklar için tiyatro kursu, çocuklar için tiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, çocuklar için sanatsal faaliyetler,çocuklarla sanat eğitimi,liseler için tiyatro çalışması, gençlerle tiyatro çalışması ankara drama kursu, yaratıcı drama, yaratıcı drama kursu, çocuklar için yaratıcı drama kursu, çocuklar için tiyatro kursu, çocuklar için tiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, çocuklar için sanatsal faaliyetler,çocuklarla sanat eğitimi,liseler için tiyatro çalışması, gençlerle tiyatro çalışması